Ark Music School Ark Music School Ark Music School Ark Music School Ark Music School Ark Music School Ark Music School

بسمه تعالی

آموزشگاه موسیقی ارک در سال 1387 توسط آقایان مهندس مراد کاشف، دکتر رامین مجلسی و مهندس آیدین کاشف تاسیس گردیده و در این مدت با تدوین برنامه های آموزشی در رشته های مختلف تلاش نموده است در جهت ارتقاء و پیشرفت سطح آموزش موسیقی، استاندارد نمودن متدهای آموزشی و تطبیق آن با قالب های درسی کنسرواتوارها و مراکز آموزشی بین المللی گامی موثر  بردارد.

از جمله فعالیت های این آموزشگاه می توان به برگزاری کنسرت های عمومی، کارگاهی، پژوهشی در رشته های مختلف، برگزاری سمینارهای تخصصی، برگزاری جلسات مشاوره انتخاب رشتـه موسیقی،  تشکیل گروه های آموزشی در رشته های مختلف، پیاده سازی سیستم آکادمیک آموزشی در کلیه رشته ها و بهره مندی از آرشیو کامل موسیقی، کتابخانه تخصصی، استـودیوی ضبـط، سالن های تمرین گروهی و ارکستر های مختلف در رشته های کلاسیک، آذربایجانی، پاپ و همچنین ارکستر بانوان اشاره نمود.

تلاش جهت شرکت هنرجویان در فستیوال های موسیقی داخل و خارج از کشور و اخذ پذیرش و قبـولی  در امتحـانات ورودی کنسـرواتـوارها و  دانشـگاه های موسیقی ( اتریش، ترکیه، جمهوری آذربایجان، رومانی، انگلستان، اسپانیا، ایتالیا و ... ) از جمله فعالیت های دیگر این آموزشگاه است.
تعداد بازدید : 2106
منوی اصلی
روز شمار
آخرین اخبار
  1. کنسرت کارگاهی تار آذری
  2. کنسرت رسیتال آواز پاپ
  3. کنسرت کارگاهی پیانو
ورود / ثبت نام
Email address :
Password :